Menu
System divISO
Lista tunerów
Kup go!
Pobierz pliki
Wersje wsadów
Blog firmowy
F. A. Q.
Podstawy

animacja


Informacje o
nowym oprogramowaniuKarty klienckie

  • STANDARD - karta zaprojektowana jest w taki sposób, że po włożeniu w szczelinę dekodera na zewnątrz pozostaje gniazdo do którego dołączany jest przewód.
Klient divISO standardowy
Klient divISO standardowy
  • FLEX - w dekoderze umieszcza się jedynie kartę zbliżoną wymiarami do oryginalnej karty abonenckiej. Jest ona połączona z resztą elektroniki z użyciem elastycznego przewodu taśmowego. Takie rozwiązanie pozwala zwykle na domknięcie klapki, w dekoderach które ją posiadają. Przewody natomiast wyprowadza się pod klapką, umieszczając urządzenie za dekoderem.
Klient divISO FLEX
Klient divISO FLEX
  • AIR - karta łączy się z serwerem bezprzewodowo. Nie jest konieczne dodatkowe zasilanie karty. Dzięki stykom po obu stronach, można skierować antenkę do góry lub do dołu dekodera. Karta posiada także złocone złącze SMA umożliwiające zastosowanie bardziej zaawansowanych anten.
Klient divISO AIR
Klient divISO AIR
Serwery

Łączność kablowa Łączność bezprzewodowa
Na jedną kartę Zobacz wariant
divISO
Zobacz wariant
divISO AIR
Na dwie karty Zobacz wariant
divISO DUO
Zobacz wariant
divISO AIR DUO
Co dalej?

Jeśli nasuwają się Państwu dodatkowe pytania związane z systemem divISO być może odpowiedź znajduje się w dziale F. A. Q. Jeśli nie macie Państwo pytań, proponujemy skorzystać z poniższego przycisku
  Ostatnia aktualizacja 2016-01-06 09:47

Wszelkie prawa zastrzeżone: Alfatronic 2016

Szata graficzna, zdjęcia oraz zawartość merytoryczna serwisu są własnością intelektualną firmy Alfatronic. Ich powielanie, kopiowanie lub wykorzystanie bez pisemnej zgody właściciela jest zabronione i będzie wiązało się z podjęciem czynności egzekucyjno-prawnych. Podstawa prawna: Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie wykorzystywane w serwisie znaki towarowe są własnością ich prawnych właścicieli i zostały zamieszczone wyłącznie w charakterze informacyjnym.