Świetny, oryginalny model.

W dzisiejszych czasach świat motoryzacji zupełnie ewoluował, i nabrał niezwykłego tempa. Samochody z lat 90 – tych już dawno zmieniły nadwozie i nabrały bardziej wyrazistych barw. Choć nie każdemu nadwoziu pasuje każdy kolor. On musi być dobrze dobrany do modelu i stylu. Citroeny na rynku to szeroka paleta, asortyment powielany w nieskończoność. Nie sposób wybrać z pośród tak licznej oferty. Jednak Citroen zaskoczył nowym modelem c3. On został zaprojektowany w dwubarwnej odsłonie.

Nadzwyczaj interesujące nadwozie.

Warto tu przyjrzeć się bliżej danym technicznym. Wyróżniamy citroen c3 spalanie na 100 kilometrów w zależności od trasy od 5 do ponad 4 litrów benzyny. Jednak i pojawiły się modle w diesel. I tu pobór nafty w silniku o pojemności 1, 6 różni się w zależności od trybu. Tryb mieszany, miejski czy też prosty. Pobór nafty w kilku odsłonach silnika nie zbliża się nawet do 9 litrów, o 10 już nawet nie ma o tym mowy. Auto to jest bardzo oszczędne, a zarazem ma silniejszy w niektórych modelach silnik. I pomimo to nie pochłania on znacznie środków pieniężnych kierowcy.
Inwestycja w samochód citroen c3 to strzał w dziesiątkę. Chociaż jego nowe modele to nie małe ceny, ale warte uwagi i zastanowienia się nad jego zakupem. Z tego rodzaju samochodem przemierzymy setki kilometrów, spędzimy urlop na drugim końcu Polski.
Na zakończenie wypada stwierdzić, że samochód citroen c3 to oryginalny model. Jego wygląd przyciąga uwagę. On jest oferowany w kilku ekskluzywnych odsłonach.

Może Ci się również spodoba